sekcja zespołu wokalnego HUMORESKA

Zespół wokalny "Humoreska" rozpoczął swoją działalność w 2006 r. Początkowo należało do niego kilka dziewcząt. Z czasem przybywało chętnych do wspólnego muzykowania. Aktualnie istnieją trzy grupy wiekowe, w których śpiewa ponad 30 osób. Do zespołu może należeć każdy, kto lubi i potrafi śpiewać. Zajecia w poszczególnych grupach mają charakter umuzykalniający, pobudzający naturalną formę ekspresji muzycznej, rozwijający zainteresowania śpiewem i umiejętności z zakresu emisji głosu, śpiewu wielogłosowego i solowego.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy, czwartki i piątki.
"Humoreska" w swoim repertuarze posiada przeboje piosenki dziecięcej, młodzieżowej, ale z chęcią sięga również po hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. 
Instruktorem sekcji jest Edyta Wojciechowska. 
W ciągu  kilku lat istnienia zespołu dziewczyny śpiewały podczas licznych uroczystości, festynów, koncertów charytatywnych i imprez okolicznościowych, m.in.: podczas finałów WOŚP, festynów  parafialnych, Dni Ziemi Ponieckiej, Dni Powiatu Gostyńskiego, Powiatowych Dożynek na Świętej Górze w Gostyniu, Powiatowego Dnia Seniora w Górznie, Dni Kobiet, Dziecka, gwiazdki, itp.

Młode piosenkarki mogą się pochwalić wieloma sukcesami na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym.

Opłata ze sekcję wokalną Humoreska - 10 zł / miesiąc


Obrazek
Obrazek
Obrazek