Czternasta odsłona imprezy pn. „Majówka Rowerowa” już za nami. Po dwóch latach przerwy spragnieni rowerowych doznań rowerzyści  wyruszyli spod placu Gminnego Centrum Kultury w Poniecu. A było ich naprawdę sporo, bo blisko 350 osób. Wcześniej otwarcia rajdu dokonali Przewodniczący Rady Miejskiej w Poniecu Jerzy Kusz oraz dyrektor GCK w Poniecu Maciej Malczyk serdecznie witając wszystkich uczestników rajdu, życząc pomyślnej podróży. Ponad 17 km trasa rajdu wiodła przez miejscowości Drzewce, Rokosowo, Pudliszki, Karzec do Sarbinowa, gdzie w tym roku zakończono imprezę.

Nie brakowało odpoczynków, na których uczestnicy rajdu mogli piknikować . W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla Sołtysów, Rad Sołeckich i KGW z Rokosowa i Sarbinowa. Jesteście wspaniali!

Na mecie rajdu jak zwykle rozlosowano sporą ilość upominków oraz główną nagrodę, którą był rower. Szczęśliwym losem okazał się numer 79 należący do Marii Sobczyk, która z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Poniecu Jerzego Kusza oraz dyrektora GCK w Poniecu Macieja Malczyka odebrała nagrodę.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów, którzy corocznie wspierają "Majówkę" oraz OSP Poniec i Posterunkowi Policji w Poniecu za dbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników rajdu. Wielkie dzięki - Poniec Moje Miasto

Sponsorzy imprezy:

Gmina Poniec
Bank Spółdzielczy w Poniecu
Ponieckie Stowarzyszenie Wędkarskie Perkoz
MAR GUM Mariusz Danielczak
Usługi Transportowo Warsztatowe Artur Maćkowiak
Softstar Group Damian Kędziora
PHU Danuta Dopierała
Sławomir Rosa Produkcyjno- Usługowy Zakład StolarskiGaleria zdjęć: