Ferie w Gminie Poniec rozpoczął zimowy festyn rodzinny, który odbył się w sobotę 10 lutego w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniecu. Od godziny 15 do 18 dzieci korzystać mogły z przeróżnych atrakcji. Oprócz dmuchanych zamków, malowania twarzy oraz ciekawych zabaw z animatorami dużym zainteresowaniem cieszył się występ cyrkowca. Pokaz, w którym wesoły mim przygotowując się do występu nagle zdał sobie sprawę, że ludzie już czekają. Była to  zabawna opowieść przy użyciu monocykla, żonglerki piłkami, obręczami oraz maczugami, a także trików na rola-boli, diobolo i flowerstick. Dodatkowo nasz mim przeniósł wszystkich do świata magii i iluzji. Cyrkowiec swoimi pokazami akrobatyczno-cyrkowymi wprowadził zgromadzonych w zachwyt.

Po pokazie dzieci mogły pobawić się na "stacji cyrkowej", na której wraz z  rodzicami spróbować mogli wszystkich cyrkowych sztuczek. W holu hali oprócz słodkości w postaci cukierków oraz kawy i herbaty dzieci chętnie zajadały się watą cukrową i popcornem.

Ferie w Gminie Poniec rozpoczęły się aktywnie i z humorem .

Już dziś zapraszamy na pozostałe atrakcje podczas dwutygodniowej przerwy w nauce, której  organizatorami są Gmina Poniec, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniecu oraz Gminne Centrum Kultury w Poniecu.Galeria zdjęć: