Kolejny wyjątkowy wieczór zaproponowali swoim widzom muzycy Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminnego Centrum Kultury w Poniecu pod batutą Wiktora Bąka.

Ze względu na zeszłoroczne, ogromne zainteresowanie postanowiono, iż w tym roku młodzi artyści zagrają dwukrotnie. Jak się później okazało obydwa koncerty odbyły się z kompletami publiczności a osoby, którym udało się dostać wejściówkę były zachwycone specjalnym repertuarem przygotowanym w ciekawych aranżacjach. W hali widowiskowo-sportowej rozbrzmiały takie utwory jak „Moon River”, „Alma Latina” czy „Radetzky Marsch”. Nie zabrakło kolęd takich jak „Cicha noc” czy „Anioł pasterzom mówił” z pięknym występem młodej solistki, utworów z muzyki filmowej jak „Król Lew” i „Piraci z Karaibów” oraz pieśni patriotycznej nawiązującej do setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Utwory zapraszały zgromadzoną publiczność do włączenia się do śpiewu i wspólnej zabawy. Po każdym zakończonym utworze Orkiestra otrzymywała gromkie brawa, a na zakończenie koncertu widzowie podziękowali wykonawcom owacją na stojąco.

Na scenie pojawiło się łącznie blisko 40 młodych muzyków i solistów. W przerwie publiczność miała okazję spróbować pysznych wypieków rodziców instrumentalistów, którzy aktywnie włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia.

Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta dziękuje za obecność, wsparcie i wspaniałą atmosferę zapraszając równocześnie już za rok.

ZdjęciaGaleria zdjęć: