Piętnaście zapalonych miłośniczek domowych wypieków wzięło udział w konkursie, który wyłonił kolejną zwyciężczynie Ponieckiego Bake a Cake.

Kulinarnym kunsztem, ale także pomysłowością i kreatywnym myśleniem trzeba było wykazać się podczas trzeciego już konkursu, który w tym roku odbył się w Łęce Wielkiej. Jak w poprzednich edycjach uczestniczki zmierzyły się z częścią teoretyczną oraz praktyczną. W tej drugiej trwającej 2,5 godziny panie musiały przygotować tort, deser oraz wykonać zadanie dodatkowe, którym w tym roku było dekorowanie pierników. Ich pracy cały czas czujnie przyglądali się  jurorzy w składzie Romana Drobniak, Marcin Surdyk, Krzysztof Błaszczyk oraz Bartłomiej Lisiak.

Tę emocjonującą, a równocześnie wyjątkowo słodką rywalizację wygrała pani Marianna Dolata.

Zabawa przyciągnęła tłumy zaciekawionych kibiców, którzy oprócz dopingowania swoich faworytek i kosztowania ich wypieków mogli sprawdzić się w przygotowanych konkursach dla publicznośći.

Organizatorami konkursu byli Zakład Ciastkarski Piotr Lisiak, Gminne centrum Kultury w Poniecu oraz KGW Maryśki.Galeria zdjęć: