W sobotę 27 października w sali Gminnego Centrum Kultury odbyły się długo wyczekiwane warsztaty makijażu!

Podczas nich Panie dowiedziały się jak mają zadbać o swoją cerę, jak używać poszczególnych kosmetyków oraz w jaki sposób je dobierać, aby były bezpieczne i dawały jak najlepszy efekt.

Warsztaty przewidziane były dla osób, które chcą bardzo indywidualnie zaznajomić się z poszczególnymi technikami makijażu. Podczas zajęć trenerka Patrycja Sipurzyńska „Make Up Artist” pokazywała krok po kroku w jaki sposób nakładać kosmetyki, aby podkreślić niezłomne kobiece atuty. Szkolenie grupowe było przewidziane dla uczestniczek, które chcą zdobyć praktyczne umiejętność wykonywania makijażu na sobie, pozwalające w szybki, przyjemny i prosty sposób opanować techniki makijażu dopasowane do osobistych potrzeb i wymagań.

Podczas trwania kursu uczestniczki pracowały na profesjonalnych kosmetykach i narzędziach do makijażu. Pierwsza część zajęć miała formę pokazu na modelce, po której nastąpiły praktyczne ćwiczenia na sobie samych.

Następne szkolenie już za tydzień 3 listopada. Zapisać się na nie można w siedzibie GCK przy ul. Szkolnej 3 lub tel. Pod nr 655731169. Koszt warsztatów to 50 zł/os.

 Galeria zdjęć: