ZAPRASZAMY NA 8. MIKOŁAJKOWY MARSZ NORDIC WALKING W DZIĘCZYNIE! 
 
Ho, ho, ho! Nadchodzi najbardziej radosny marsz roku!
Już po raz ósmy spotykamy się w Dzięczynie, by wspólnie ruszyć z kijkami na świąteczny spacer w czerwonych czapkach 
 Data: 7 grudnia
 Godzina startu: 11.00
 Miejsce zbiórki: [Dzięczyna / kompleks rekreacyjny przy stawach]
W programie:
 Marsz Nordic Walking w świątecznej atmosferze
 Możliwość wygrania upominków
 Ciepły poczęstunek i dobra zabawa dla każdego!
 
Zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadów i… oczywiście czapkę Mikołaja!
Nie liczy się tempo, tylko uśmiech i wspólna zabawa
 
 Trasa: [ok. 5km pętla - tereny leśne ]
 
Dołącz do wydarzenia i daj znać, że będziesz!
 Zapisy pod numerem 655731169